یلماس (Yalmas)

سایت شرطبندی یلماس (Yalmas) یکی از نماینده های شرکت مونتیگو می باشد که توسط سلبریتی مشهور ندا یاسی مدیریت می شود و در زمان کوتاهی کاربران زیادی را به دست آورده است. این سایت دو بخش کازینو و پیش بینی ورزشی را شامل می شود و اغلب بازی های روز دنیا را در خود جای داده است.

لینک‌ها

جدیدترین آدرس سایت یلماس 348rfvnubncivij.buzz می باشد که در صورت فیلتر شدن می توانید با استفاده از فیلترشکن وارد آن شوید. ضمن اینکه ندا یاسی همواره آدرس بدون فیلتر سایت را در پیج اینستاگرام یلماس قرار می دهد و شما می توانید با دنبال کردن آن از آخرین اخبار سایت با خبر شوید.

بازی انفجار

از گذشته تا به امروز انسان ها به پیشرفت زیادی در زمینه تکنولوژی دست یافتند. با این دستاورد ها انسان موفق شد قسمتی از سرگرمی خود را با بازی های رایانه ای و آنلاین پر کند. بازی هیجانی انفجار یکی از محبوب ترین بازی ها میان مردم می باشد. این بازی در سایت شرطبندی ندا یاسی نیز حضور دارد.

بررسی

با توجه به اینکه یلماس توسط ندا یاسی تبلیغ می شود از کیفیت نسبتا مناسبی برخوردار است و بونوس های ویژه ای را برای کاربران در نظر گرفته است. ضرایب بالا، میزهای شلوغ، واریز آنی جوایز و پشتیبانی 24 ساعته از مهمترین ویژگی های این سایت می باشد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *